در خرید 206 اتوماتیک دقت کنید

پارسال بود که یه 206اتوماتیک مدل 88 با 80.000کیلومتر کارکرد برای دخترم خریداری کردم.وقتی برای خرید خودرو مراجعه کردم صاحب قبلی ماشین هم همون لحظه با ماشین مورد نظر رسید و با هم تقریبا نیم ساعتی با ماشین دور زدیم همه چی خوب بود،تعویض دنده ها،شتاب ماشین و ....

حتما206اتوماتیک رو قبل از خرید کارشناسی کنید

قیمت206اتوماتیک

ماشین و معامله کردیم و همون شب با دخترم دو،سه ساعتی با ماشین چرخیدیم،خیلی از خریدمون راضی بودیم،برگشتیم خونه تا اینکه فردا صبح وقتی دخترم سوارماشین شده بود تا اینکه دانشگاه بره،به من زنگ زد و گفت که بعد از روشن کردن ماشین و طی کردن مسافت یک کیلومتری دو تا چراغ S&*(اسنو) و (اسپرت)شروع به چشمک زدن کردن و ماشین یه ضربه شدید زده و شتاب ماشین خیلی خیلی کم شده.

 

مد اضطراری در گیربکس اتوماتیک 206

بهش گفتم که ماشین رو کنار بزنه و حالت های ماشین رو توی همه دنده ها بهم بگه ، بهم گفت که دسته دنده رو توی هر حالتی که قرار میده گیربکس ضربه میزنه و شروع حرکت هم خیلی با کندی انجام میشه ،حالت منوال(حالت تعویض دنده دستی)هم کار نمی کنه.

ازش خواستم که موتور ماشین رو یه بار خاموش و روشن کنه،این کار رو انجام داد و گفت که مشکل ماشین حل شده و دوباره مثل قبل تعویض دنده ها به نرمی انجام میشه و مشکل شتاب هم حل شده،خب هر دوتامون فکر کردیم که حالا یه مشکل برقی بوده که شاید در اثر نوسانات برق دینام یا هر چیز دیگه ای اتفاق افتاده و حالا هم خداروشکر مشکل حل شده،آخه تا شب که دخترم با ماشین چرخیده بود دیگه به هیچ مشکلی بر نخورده بود.

تا این که دوباره فردا صبح اتفاق دیروز تکرار شد،اینجا بود که فهمیدم ماشین توی صبح های سرد به مشکل بر میخوره و با گرم شدن ماشین مشکل حل میشه،با صاحب قبلی ماشین تماس گرفتم زیر بار خرابی گیربکس نرفت.فهمیدم که اشتباه کردم  ماشین رو کارشناسی نبردم چرا که خود من اصلا از گیربکس اتوماتیک و شیوه های تست کردن گیربکس  مطلع نبودم.

فروش206اتومات اقساطی

دلیل چشمک زدن چراغ های s&*

 

خیلی توی اینترنت درباره این ایراد تحقیق کردم،با خیلی از جاها تماس گرفتم،هر کس یه چیزی می گفت،یکی می گفت گیربکس کامل باید پائین بیاد و ایراد از داخل گیربکسه،یکی می گفت ایراد از ECU گیربکسه،یکی ساعت و یکی شیربرقی و....خلاصه به من از 300هزار تومن تا 5میلیون تومن قیمت رفع این ایراد رو دادند تا این که با یه مقاله توی سایت اتوماتیک کار آشنا شدم که کامل دلایل روشن شدن چراغ های چشمک زن S&*رو توضیح داده بود و توضیح داده بود که چطور میشه با کم ترین هزینه این ایراد رو رفع کرد این بود که با دوستان تماس گرفتم و در مورد گیربکس باهاشون مشورت کردم و در نهایت با تعویض شیربرقی مشکل ماشین کلا رفع شد.

قیمت206اتوماتیک صفر

از مدیریت تعمیرگاه خواستم که با بازدید بالایی که سایت تعمیرگاهیشون داره یه مقاله بنویسند که حتما قبل از خرید 206 اتوماتیک هم در حالت سرد و هم در حالت خیلی گرم گیربکس رو کامل چک کنند و اگربراشون مقدور هست به یه متخصص جهت کارشناسی مراجعه کنند.

((لطفا تجربیات و نظرات خود را در رابطه با 206 و 207 اتوماتیک برای ما کامنت کنید))

اتوماتیک کار

مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک

ستارخان،داخل پارکینگ بازارچه سنتی

مهندس معصومی 09120481581